Contacte Barcelona

La nostra oficina està situada a Sant Cugat del Vallès, a prop de Barcelona.

Specialisterne SL

ESADECREAPOLIS
Av. de la Torre Blanca, 57
08172 Sant Cugat del Vallès
Barcelona, España

T +34 93 554 30 10
contacto.es@specialisterne.com

CIF: B-66075987

Registre Mercantil de Barcelona

(Tom 43894, Foli 16, Secció general)

Des de les nostres dos oficines a Barcelona i Madrid, i tant presencialment com amb la nostra plataforma de formació online, fem projectes de formació i inclusió de persones amb autisme a tota Espanya. Fes clic als símbols per a veure més detalls.

El nostre equip

Francesc Sistach

Francesc Sistach

francesc.sistach@specialisterne.com

T (+34) 673 75 00 51

David Fernández

David Fernández

david.fernandez@specialisterne.com

T (+34) 93 554 30 10

Jose Segundo

Jose Segundo

jose.segundo@specialisterne.com

T (+34) 675 50 16 59

Elena Velasco

Elena Velasco

elena.velasco@specialisterne.com

T (+34) 607 85 37 41

Sònia Yanguas

Sònia Yanguas

sonia.yanguas@specialisterne.com

T (+34) 647 87 39 66

Àngel Ibarra

Àngel Ibarra

angel.ibarra@specialisterne.com

T (+34) 93 554 30 10

Ana Paños

Ana Paños

ana.panos@specialisterne.com

T (+34) 93 554 30 10

Fernanda Lima

Fernanda Lima

fernanda.lima@specialisterne.com

T (+34) 93 554 30 10

Marc Puiggalí

Marc Puiggalí

marc.puiggali@specialisterne.com

T (+34) 622 23 90 58

Nuri Arenyes

Nuri Arenyes

nuri.arenyes@specialisterne.com

T (+34) 608 72 25 59

Lídia Montserrat

Lídia Montserrat

lidia.montserrat@specialisterne.com

T (+34) 93 554 30 10

Jordi Ballús

Jordi Ballús

jordi.ballus@specialisterne.com

T (+34) 93 554 30 10

Marta Mas

Marta Mas

marta.mas@specialisterne.com

T (+34) 93 554 30 10

Albert Prats

Albert Prats

albert.prats@specialisterne.com

T (+34) 93 554 30 10

Carla Benzano

Carla Benzano

carla.benzano@specialisterne.com

T (+34) 93 554 30 10

Jaume Terol

Jaume Terol

jaume.terol@specialisterne.com

T (+34) 93 554 30 10

Laura Chamero

Laura Chamero

laura.chamero@specialisterne.com

T (+34) 93 554 30 10

Txell Dalmau

Txell Dalmau

txell.dalmau@specialisterne.com

T (+34) 638 24 06 40

Joana Esquirol

Joana Esquirol

joana.esquirol@specialisterne.com

T (+34) 636 90 05 99

Treballa amb nosaltres

Si vols incorporar-te al nostre equip, consulta les oportunitats a Treballa amb nosaltres.

Suscriu-te a la nostra newsletter

per rebre les nostres notícies i novetats…

Difon / Coopera

Ajuda’ns a donar-nos a conèixer… vols que anem a explicar el nostre model a la teva organització?